LASTEMÖÖBEL

Poiss tassib a2 disain laste mängumaja Marine Max tooli.

IGA MEIE MÄNGUMAJAGA TULEB KAASA LASTEMÖÖBLIKOMPLEKT

Nagu igas pärismajas on sobiv sisustus, nii kuulub mängumaja juurde täispuidust pinnuvaba lastemööbel. Mööblikomplektis on laud, kaks tooli ja pink, mis sobivad nii pannkoogipeoks kui joonistamiseks. Lastemööbel on kerge ning lastel on mänguhoos lihtne seda vastavalt soovile õue või tuppa viia. Mööbel on värvitud veepõhiste naturaalsete värvidega.

VAATA, MIS VÄRVI MÖÖBEL ON KOMPLEKTIS SINU VALITUD MÄNGUMAJAGA!

Lastemööbel on värvitud mängumajaga kokkusobivates toonides. Värvimisel kasutame veepõhiseid keskkonnasõbralikke värve, mis tagavad ilmastikukindluse. Nii on lastel vastavalt fantaasiale võimalik kasutada mööblit mängumajas ja õues. Mängumaja Natural mööblikomplekt on töötlemata. Selleks, et puit ei muudaks värvi, soovitame lastemööbli üle värvida või viimistleda puidukaitsevahendiga.

Mängumaja Laste mööblikomplek

Valge mustade detailidega

Valge ja sinine punaste detailidega

Töötlemata

Valge punaste detailidega

  Plum

Valge

  Valge

  Sunshine  

  Valge kollaste detailidega

  Valge

Mängumööblile kaunistuste lisamine või soovi korral ülevärvimine on lastele loovust ja enesekindlust arendav lõbus tegevus. Kasutame ainult veepõhiseid keskkonnasõbralikke värve, mida on võimalik üle värvida sarnaste värvidega. Kui Sa pole kindel, millist värvi osta, siis palun konsulteeri värvimüüjaga või kirjuta meile info@a2disain.ee.

Mööbel on mõeldud ainult lastele kasutamiseks, kannab raskust kuni 30 kg.